⚙️ Základní informace

📝 Návody

📖 Další články

⚙️ Základní informace:

📝 Návody:

📖 Další články:

🖇️ Ke stažení:

FlowStop pod extrémním tlakem. Jak obstál v našem testu?

Kdykoli hledáme řešení, jak ochránit naše domy nebo firmy před přívalovými dešti a následnými záplavami, hledáme něco spolehlivého, účinného a odolného. Jedním z takových řešení, které se v poslední době objevuje na trhu, je FlowStop.

FlowStop se vyznačuje nízkou hmotností, flexibilitou, snadným skladováním a možností opakovaného použití. Díky těmto výhodám je oblíbeným řešením, ale ještě zajímavější je na systému FlowStop jeho schopnost odolávat extrémně vysokému tlaku.

V naší továrně jsme provedli test, abychom zjistili, jaký tlak FlowStop zvládne. Pomocí výkonného kompresoru jsme jej dokázali nafouknout na neuvěřitelných 6 barů. Jak to dopadlo? Při tlaku nad 6 barů se dráty Dropstitch ve FlowStopu přetrhly a FlowStop se změnil v kouli, ale přesto nevybuchl. Dokázal odolat tomuto obrovskému tlaku, aniž by došlo k poškození jeho integrity.

Mimochodem, při použití běžného elektrického kompresoru, který je k dostání v obchodech, je téměř nemožné dosáhnout tlaku 6 barů. Než by zařízení FlowStop dosáhlo svého maximálního výkonu, kompresor by dosáhl svých limitů.

Tento test je důkazem výjimečné odolnosti systému FlowStop. I když je FlowStop vystaven obrovskému tlaku, stále funguje a zachovává si svůj tvar a funkci. Ať už tedy hledáte řešení, jak ochránit svůj domov nebo firmu před přívalovými dešti, FlowStop je spolehlivou volbou, která vám může přinést klid.

⚙️ Základní informace

📝 Návody

📖 Další články

Síť obchodních partnerů

Máte zájem o protizáplavovou bariéru FlowStop? Vyhledejte svého nejbližšího obchodního partnera, který s vámi připraví objednávku a zajistí výrobu FlowStop na míru pro vaší domácnost, nebo firmu. 

Loading...

Najít obchodního partnera

Obchodní partneři: 0 PRINT

Store Direction

Get Your Directions

Pro vyhledání nejbližšího obchodního partnera použijte svojí aktuální polohu.

Staňte se obchodním partnerem!

Chcete nabídnout Flowstop svým zákazníkům? Kontaktujte nás na mail info@flowstop.cz nebo skrze formulář.